פרטי מוצר

להקלה מיידית 2 ב1

שמפו להקלה מיידית 2 ב-1 מבית Head & Shoulders מעניק תחושת הקלה מיידית, ובו בזמן מנקה את השיער ושומר עליו 100% נקי מקשקשים*. הוא בעל נוסחה עדינה עם pH מאוזן המתאימה לשימוש יום יומי, אפילו בשיער צבוע או מעוצב - ומספק 7 יתרונות מעולים: הוא נלחם ביובש בקרקפת, מרגיע גירודים בקרקפת**, מקל על גירויים**, מפחית אדמומיות**, בעל ניחוח נפלא, משתלט על קשקשים המופיעים על עור הקרקפת** ומותיר את השיער עם מראה נפלא.

(*קשקשים גלויים לעין, בשימוש קבוע. **קשורים לקשקשים)

מרכיבי מוצר

רכיבים: מים, Sodium Laureth Sulfate‏, Sodium Lauryl Sulfate‏, Cocamide Mea‏, Zinc Carbonate‏, Glycol Distearate‏, Zinc Pyrithione‏, Sodium Xylenesulfonate‏, Parfum‏, Dimethicone‏, Cetyl Alcohol‏, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride‏, Hydrochloric Acid‏, Magnesium, Sulfate‏, Sodium Chloride‏, Sodium Benzoate‏, Magnesium Carbonate Hydroxide‏, Hexyl Cinnama‏l‏, Benzyl Alcohol‏, Mentha Piperita Oil‏, Menthol‏, Mentha Arvensis Leaf Oi‏l‏, Hydroxycitronellal‏, Linaloo‏l‏, Ci 19140‏, Methylchloroisothiazolinone‏, Ci 42090, Methylisothiazolinone.

חוות דעת על המוצר

שדה זה מאפשר לצרכנים כמוכם להביע את דעותיהם האישיות ולכתוב הערות. Headandshoulders אינו מתחייב או ערב לדיוק של אילו מההצהרות או הטענות לגבי המוצרים המופיעות כאן, ואינו תומך באף דעה המובאת בתוך שדה זה.

הודעת חוות דעת ללא טקסט